Про компанію

1992

Засновано компанію. У перші роки провідним напрямом діяльності було виробництво рекламної продукції способами офсетного і трафаретного друку.

1996

Стратегічним напрямом діяльності «Фоліо Плюс» стало виробництво етикеткової продукції та картонної упаковки. Технічні і технологічні можливості виробництва розширились за рахунок введення нових офсетних друкарських машин, машин для гарячого й конгревного тиснення та UV-лакування.

1999

Компанія вперше отримала нагороду Міжнародного клубу пакувальників «WorldStar Awards» у номінації «Упаковка для алкогольних напоїв».

2006

Завершено реконструкцію нових виробничого й офісного корпусів підприємства площею понад 11000 м2.

2007

Підприємство пройшло сертифікацію міжнародної системи менеджменту якості ISO 9001-2001.

Розпочато випуск самоклейних етикеток на новому обладнанні марки MPS (Нідерланди).

2010

Частка експорту підприємства перевищила 50%.

2013

Введено в експлуатацію четверту листову офсетну машину Нeidelberg. Це надало змогу досягти випуску більш ніж 10 мільярдів етикеток на рік.

2019

Введено в експлуатацію високопродуктивне обладнання формату В1+ для випуску картонної упаковки.

Успіх компанії визначила професійна команда, об'єднана спільними цілями і принципами ведення бізнесу, головні з яких – орієнтуватися на потреби клієнтів.

Існуюча структура виробництва уможливлює виконання комплексних замовлень, спрощення для клієнтів процесів розміщення та узгодження заявок.

Цілодобове планове виробництво в сукупності з власною ділянкою виготовлення оснащення скорочує терміни виконання замовлень.

Діяльність Фоліо Плюс нерозривно пов'язана з виробничими циклами багатьох компаній, тому основний принцип компанії – уважне ставлення до інтересів партнерів, сприяння розвитку їхнього бізнесу.